Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Kurumsal web tasarım fiyatları nedirden önce kurumsal web tasarımı nedir? sorusunu cevaplayalım.

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın yada şirketin kurumsallığını ve markasını, kurumsal kimliğine uygun şekilde yansıtabilmesi için yapılan web tasarımıdır. 

Kurumsal web sitesi firmayı, müşterilerine doğru ve kurumsal kimlğine uygun anlatmalıdır. Web tasarımı firmanızın bilgilerini akıcı bir şekilde sunmalı, müşterileriniz ile hızlı iletişime geçirmelidir.

Bu nedenle web tasarım, kurumsal bir firmanın imajına göre yapılmalıdır.  

Kurumsal web tasarımı yapılırken firmanın; verdiği hizmetleri, ürünleri, faaliyetleri, vizyonunu, hedef kitlesi, kullanılan renkler ve fontlar gibi unsurlar uyumlu şekilde anlatmalıdır. Tasarımı yapılacak web sitesinin temasındaki renkler ve yazı fontu gibi küçük detaylar dahi bu unsurlara göre seçilir.

 

Web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatları, web tasarım yapan firmalara göre değişir.  Web tasarım firmasının yaptığı tasarım ve yazılım çeşidine, bulunduğu ile, tecrübesine ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. 

Normal bir web sitesinde fiyatları en cok etkileyen statik web sitesi ve dinamik web sitesi konularıdır ama kurumsal web tasarımlarının dinamik alt yapılı olması gerektiğini önerdiğimiz için bu makalede bu konuyu geçiyoruz.

Kurumsal web tasarımda fiyatı etkileyen ikinci önemli konu web sitesinin tasarım çeşidir. Peki efenim nedir bu web sitesinin tasarım çeşidi? 
Size verilen web tasarım fiyatı; hazır paket kodlama ise fiyat daha değişik, hazır bir template ( Hazır web Şablonu ) ise fiyat daha değişik, tamamen firmanıza özel tasarlanıp özel kodlama yapılacak bir web tasarımsa fiyat değişik olacaktır. 

Aslında temelde bunların hepsi web sitesi olarak ifade edilmektedir. Ama yukarda açıkladığımız kurumsal web tasarımın firma kimliğini ve imajını doğru anlatması için firmaya özgün şekilde yapılması gerekmekte olduğunu düşünmekteyiz.


Web site fiyatlarını etkileyen diğer önemli unsur ise web sitesindeki eklenebilecek entegrasyon ve modüllerdir. İstenilen her ekstra modul yabancı dil, uyelik, rezervasyon gibi web tasarım fiyatlarını arttıracaktır.

 
Özetle kurumsal web sitesi fiyatları sabit olmamaktadır. Firmanızla yapılacak görüşmelerden sonra istek ve ihtiyaçlarınıza göre kurumsal web tasarım fiyatı belirlenebilmektedir.