Özel Web Tasarım

Özel Web Tasarım

Özel Web Tasarım

Firmalar ürünlerini ve hizmetlerini daha iyi tanıtabilmek, daha çok kişiye ulaştırabilmek, satışlarını arttırabilmek için kurumsal web sitesi yaptırmaktadırlar.

Firmalar uygun maliyetli ve kolay çözüm bulabilmek için hazır web tasarımlarına başvursalar da firmaya özel web tasarımlar gibi ihtiyaçları karşılamamaktadır.

Firmaya özel web tasarım fiyatları? Özel web tasarımın avantaj ve dez avantajları, kimler özel web tasarım yapmtırmalıdır? gibi bir kaç soruya cevap verelim.

 

Özel web tasarım nedir?

Özel tasarım web siteleri; sıfırdan oluşturulan , firmanızın özelliklerine göre, tamamen firmanıza özgün , firmanızın kurumsal kimliğine uygun , ürün hizmet  ve müşteri yapınıza göre , sizin istediğiniz özellikler dahilinde , tasarımı yapılan firmanıza özel web siteleridir.

Özel tasarım yapılırken öncelikle firmanızın mahiyeti, müşteri kitlesi , pazarlayacağı hizmet yada ürün türü hakkında detaylı bilgiler alınır. Bu verilere göre ön çalışma yapılır ve demo web tasarım firmanıza sunulur. Daha sonra onay alındıktan sonra yönetim paneli kodlamasına başlanır.

 

Özel web tasarımın avantajları

Özel web tasarım yaptırmanın en büyük avantajı firmanıza özel web tasarım olduğu için , web siteniz siteye gelen ziyaretcilerin aklında kalıcı olacaktır.
Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtır.
Verdiğiniz hizmet veya ürünü müşterilerinize daha iyi anlatmanızı sağlar.
Profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmuş özel tasarım web siteleri seo da daha etkilidir.

 

Özel web tasarımın dezavantajları

Yapım süresi uzundur.
Hazır web sitelere göre maliyetlidir.
Test süreci vardır.

 

Özel web tasarım fiyatları?

Web tasarımda en önemli maliyeti harcanan zaman belirlemektedir. Özel tasarıma sahip web sitelerinde fiyatlar yapılacak projenin büyüklüğüne, harcanacak mesai süresine ve proje üzerinde görev alacak çalışan sayısına göre değişir. 

Hazır tasarımlara göre yüksek maliyetleri ve uzun sürede hazırlanması bir kenara konduğunda özel web sitelerinin firmalar için büyük avantajtır.