Web Tasarım

Web Tasarım Antalya web tasarım firması olarak; güncel web tasarım trendlerini yansıtan, mobil uyumlu web tasarımları yapıyoruz. Web sitenizi; arama motoru dostu, sosyal ağlara entegre ve bir çok dilde çalışmaya uygun yazılım altyapısı ile hazırlıyoruz.
Amacımız firmanızı daha iyi temsil edebilecek, sizin ihtiyacınıza uygun, işinizi geliştirecek web tasarım projesi yapmak…

Web site projelerinin bir çoğunun hayal kırıklığı ile sonuçlandığının farkındayız. Bu nedenle ilk olarak firmanız, hizmetleriniz veya ürünleriniz hakkında detaylı bilgi almak için sizi ziyaret ediyoruz. Karşılıklı bilgi ve görüş alışverişi yaparak sitenin ana hatlarını oluşturuyoruz. Daha sonra bu veriler ışığında tamamen firmanıza özgün demo web tasarımı yapıyoruz ve fikirlerinizi somutlaştırmış oluyoruz. Gözle görünür bu tasarım üzerinden giderek istediğiniz web sitesine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. 

Web site tasarımını kurumsal kimliğinize uygun, müşterilerinize sizi en iyi şekilde anlatabilecek şekilde tasarlıyoruz. Web tasarımı onay aldıktan sonra yönetim paneli kodlamasına başlıyoruz.

Web sitenizi her türlü mobil, tablet cihazlar ve bilgisayarlara uyumlu olarak tasarlıyoruz. Kolay yönetilebilir panelimiz ile sizlere kaliteli bir web site deneyimi sunuyoruz.

Web tasarım hizmetimizdeki kalitemizi yalnızca tasarımın başında bırakmıyoruz. Web tasarım sürecinden sonra gerekli düzenlemeler için anlaşmamıza bağlı olarak sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yeni içerik eklenmesi, güncellemesi gibi durumlarda sizi yalnız bırakmıyoruz.

Seo (arama motoru optimazasyonu) web sitesi kodlaması ile başlamaktadır.  Web sitenizin arama motorlarında yukarı çıkabilmesi için seo uyumlu web tasarıma  sahip olması gerekmektedir. Web site içeriği, arama motorlarına bu teknik alt yapı ile sunulmaktadır. Bu nedenle web tasarımlarınızı kodlarken seo uyumlu olacak şekilde kodluyoruz. 

Yılların verdiği tecrübeyle bir çok projeye imza atmış bulunmaktayız. İnternet sitenizi hazırlarken, firmanızı daha iyi temsil edebilecek çalışmalar ortaya çıkartmaya dikkat ediyoruz. Kurumsal kimliğinizi müşterilerinize daha iyi tanıtmak için, sizinle iletişimde kalıyor, sizi dinliyor ve isteklerinize cevap veriyoruz. 

Yukarda da dediğimiz gibi web tasarım projelerinin %50`sinden fazlasının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığının farkındayız. Bu nedenle web tasarım konusunda uzmanlarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Ve biz diyoruz ki, bizi müşterilerimize sorun, nasıl işler yaptığımıza bakın.

Max Antalya web tasarım