Kimlerle Çalış[tık]ıyoruz

Çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz projelerimiz

Neler Yaptık

Hair Body Esthetic

Hair Body Esthetic

İstanbul daki Hair Body Esthetic firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Fransızca, İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, saç ekimi, diş estetiği, estetik cerrahi gibi hizmetlerin detaylı anlatımının yapıldığı tanıtım sayfaları, sss ve hizmet süreci sayfaları, resim ve video galeri, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo ve sosyal medaya çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmalarıda yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi / Google Ads hairbodyesthetic.com

Siteyi İncele
Yupickup

Yupickup

Yupickup Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma Platformu. İnsanların puanlamai karşılaştırma gibi birçok farklı türde ve video, resim olarak soru paylaşımı yapabildiği, birbirilerini takip ederek veya yorum yaparak etkileşim sağladığı kamsaplı bir Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma projesi. Arama motorlarında, bir çok kelimede üst sıralara çıkarılan web sitesinde, seo çalışmaları devam etmektedir.
Sosyal Anket Platformu Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi yupickup.com

Siteyi İncele
Fıçı Köy

Fıçı Köy

Fıçıköyler tatil köyü için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Kurumsal firma bilgileri, konaklama, aktivite, restaurant bilgilerini içeren sayfalar, resim ve video galeri, blog, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmalarıda yapılmaktadır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi ficikoyler.com

Siteyi İncele
Prof. Dr Ahmet Maden

Prof. Dr Ahmet Maden

Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maden resmi web site tasarımı. Göz Hastalıkları alanındaki hizmetlerinin tanıtıldığı bir sağlık sitesi. Web sitesi Türkçe ve İngilizce dillerindedir. Hizmetlerin anlatıldığı tanıtım sayfaları, biyografi sayfaları, bilgi portalı, iletisim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir sağlık sitesidir. Site sahibi tarafından verilen "Özel" grafik tasarım, mobil ve seo uyumlu olarak kodlanmış, entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmaları yapılmaktadır.
Kişisel Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo ahmetmaden.com.tr

Siteyi İncele
Maxs Savunma

Maxs Savunma

Maxsavunma & Güvenlik firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Türkçe, İngilizce, Almanca dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, hizmetler, kampanyalar, referanslar, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, resim ve video galeri, personel sayfası, bilgi portalı, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modülleri ve Fiyat ve Ürün Hesaplama sisteminin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmaları da yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi maxsavunma.com

Siteyi İncele
Atm Emlak ve Gayrimenkul

Atm Emlak ve Gayrimenkul

Atm Emlak ve Gayrimenkul firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Farsça ve Arapça dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, emlaklar, resim, video vb eklenebildiği detaylı emlak sayfaları, bilgi portalı, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modülleri ve detaylı filtreleme sisteminin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo Çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmalarıda yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Google Ads atmantalya.com

Siteyi İncele