Kimlerle Çalış[tık]ıyoruz

Çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz projelerimiz

Neler Yaptık

Hair Body Esthetic

Hair Body Esthetic

İstanbul daki Hair Body Esthetic firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Fransızca, İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, saç ekimi, diş estetiği, estetik cerrahi gibi hizmetlerin detaylı anlatımının yapıldığı tanıtım sayfaları, sss ve hizmet süreci sayfaları, resim ve video galeri, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo ve sosyal medya çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmalarıda yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi / Google Ads hairbodyesthetic.com

Siteyi İncele
Yupickup

Yupickup

Yupickup Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma Platformu. İnsanların puanlamai karşılaştırma gibi birçok farklı türde ve video, resim olarak soru paylaşımı yapabildiği, birbirilerini takip ederek veya yorum yaparak etkileşim sağladığı kamsaplı bir Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma projesi. Arama motorlarında, bir çok kelimede üst sıralara çıkarılan web sitesinde, seo çalışmaları devam etmektedir.
Sosyal Anket Platformu Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi yupickup.com

Siteyi İncele
Kiana Kaleiçi

Kiana Kaleiçi

Kiana Kaleiçi için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, konaklama, odalar, restaurant bilgilerini içeren sayfalar, resim ve video galeri, blog, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım kianakaleici.com

Siteyi İncele
Sun Gölge

Sun Gölge

Sun Gölge firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Rusça, İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, hizmetler, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, blog, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmalarının yanı sıra sosyal medya yönetimi yapılmaktadır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya sungolge.com/

Siteyi İncele
Antalya Park Ltd. Şti

Antalya Park Ltd. Şti

Antalya Park Ltd. Şti firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, Fransızca, Romence,Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, sertifikalar, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, blog, resim ve video galeri, iletişim sayfalarının bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo antalyapark.com.tr

Siteyi İncele
Emt Blades

Emt Blades

Emt Blades firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi İspanyolca, Arapça, Rusça, Almanca, İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, hizmetler, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, blog, resim ve video galeri, iletişim sayfalarının bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo emtblades.com

Siteyi İncele