Kimlerle Çalış[tık]ıyoruz

Çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz projelerimiz

Neler Yaptık

Hair Body Esthetic

Hair Body Esthetic

İstanbul daki Hair Body Esthetic firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Fransızca, İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, saç ekimi, diş estetiği, estetik cerrahi gibi hizmetlerin detaylı anlatımının yapıldığı tanıtım sayfaları, sss ve hizmet süreci sayfaları, resim ve video galeri, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo ve sosyal medaya çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmalarıda yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi / Google Ads hairbodyesthetic.com

Siteyi İncele
Yupickup

Yupickup

Yupickup Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma Platformu. İnsanların puanlamai karşılaştırma gibi birçok farklı türde ve video, resim olarak soru paylaşımı yapabildiği, birbirilerini takip ederek veya yorum yaparak etkileşim sağladığı kamsaplı bir Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma projesi. Arama motorlarında, bir çok kelimede üst sıralara çıkarılan web sitesinde, seo çalışmaları devam etmektedir.
Sosyal Anket Platformu Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi yupickup.com

Siteyi İncele
İmza Card

İmza Card

İmza Card firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Çince, Arapça, Rusça, Almanca, İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, hizmetler, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, haberler ve duyurular, resim ve video galeri, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmalarının yanı sıra sosyal medya yönetimi yapılmaktadır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Danışmanığı imzacard.com/

Siteyi İncele
Fıçı Köy

Fıçı Köy

Fıçıköyler tatil köyü için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Kurumsal firma bilgileri, konaklama, aktivite, restaurant bilgilerini içeren sayfalar, resim ve video galeri, blog, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmalarıda yapılmaktadır. Youtube sosyal medya yönetimi yapılmaktadır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi ficikoyler.com

Siteyi İncele
Prof. Dr Ahmet Maden

Prof. Dr Ahmet Maden

Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maden resmi web site tasarımı. Göz Hastalıkları alanındaki hizmetlerinin tanıtıldığı bir sağlık sitesi. Web sitesi Türkçe ve İngilizce dillerindedir. Hizmetlerin anlatıldığı tanıtım sayfaları, biyografi sayfaları, bilgi portalı, iletisim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir sağlık sitesidir. Site sahibi tarafından verilen "Özel" grafik tasarım, mobil ve seo uyumlu olarak kodlanmış, entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmaları yapılmaktadır.
Kişisel Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo ahmetmaden.com.tr

Siteyi İncele
Özmira Emlak ve Gayrimenkul

Özmira Emlak ve Gayrimenkul

Özmira Emlak ve Gayrimenkul firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Türkçe, İngilizce, Rusça dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, emlaklar, resim, video vb eklenebildiği detaylı emlak sayfaları, bilgi portalı, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modülleri ve detaylı filtreleme sisteminin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Arka planda çalışan portföy ve müşteri takip yazılımı yapılmıştır. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo Çalışmalarının yanı sıra
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Portföy Yazılımı ozmiraemlak.com

Siteyi İncele