Kimlerle Çalış[tık]ıyoruz

Çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz projelerimiz

Neler Yaptık

Hair Body Esthetic

Hair Body Esthetic

İstanbul daki Hair Body Esthetic firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Fransızca, İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, saç ekimi, diş estetiği, estetik cerrahi gibi hizmetlerin detaylı anlatımının yapıldığı tanıtım sayfaları, sss ve hizmet süreci sayfaları, resim ve video galeri, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo ve sosyal medya çalışmalarının yanı sıra Google Ads (Adwords) çalışmalarıda yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi / Google Ads hairbodyesthetic.com

Siteyi İncele
Schiller Türkiye

Schiller Türkiye

Schiller Türkiye için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi İngilizce, Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, haberler ve duyurular, teknik servis sayfaları, eğitim sayfaları, kafeler, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modülleri bulunmaktadır. Mobil ve seo uyumlu, modern bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmaları yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi, Blog Web Tasarım / Yazılım / Seo schillerturkiye.com

Siteyi İncele
Reneka Türkiye

Reneka Türkiye

Reneka Türkiye için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Türkçe , İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, haberler ve duyurular, teknik servis sayfaları, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modülleri bulunmaktadır. Mobil ve seo uyumlu, modern bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmaları yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo renekatr.com

Siteyi İncele
Antalya Park Ltd. Şti

Antalya Park Ltd. Şti

Antalya Park Ltd. Şti firması için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, Fransızca, Romence,Türkçe dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, sertifikalar, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, blog, resim ve video galeri, iletişim sayfalarının bulunduğu kapsamlı bir web sitesidir. Mobil ve seo uyumlu, modern ve sade bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo antalyapark.com.tr

Siteyi İncele
Aaron Coffee Machine

Aaron Coffee Machine

Aaron Coffee Machine için hazırlanan kurumsal web site tasarımı. Web sitesi Türkçe , İngilizce dillerindedir. Kurumsal firma bilgileri, detaylı ürün bilgilerinin yer aldığı sayfalar, haberler ve duyurular, teknik servis sayfaları, iletişim sayfaları, sosyal paylaşım modülleri bulunmaktadır. Mobil ve seo uyumlu, modern bir tasarıma entegre edilen php altyapılı kolay yönetilebilir yönetim paneli ile web sitenin kolaylıkla yönetilebilirliği sağlanmıştır. Seo çalışmaları yapılmıştır.
Kurumsal Web Sitesi Web Tasarım / Yazılım / Seo aaron-coffeemachine.com

Siteyi İncele
Yupickup

Yupickup

Yupickup Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma Platformu. İnsanların puanlamai karşılaştırma gibi birçok farklı türde ve video, resim olarak soru paylaşımı yapabildiği, birbirilerini takip ederek veya yorum yaparak etkileşim sağladığı kamsaplı bir Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma projesi. Arama motorlarında, bir çok kelimede üst sıralara çıkarılan web sitesinde, seo çalışmaları devam etmektedir.
Sosyal Anket Platformu Web Tasarım / Yazılım / Seo / Sosyal Medya Eğitimi yupickup.com

Siteyi İncele