Web sitesinin avantajları

Web sitesinin avantajları 7 / 24 sizin için çalışan, iyi bir eleman mı lazım?
Dijital Pazarlama (websitesi, internet reklamcılığı, sosyal hesaplar) size yeni müşteriler getirecek, kazanç sağlayacak ve bunu bazen KENDİ KENDİNE yapacaktır. Dijital Pazarlama 7 / 24 firmanızı, ürünlerinizi, hizmetinizi tanıtma imkanı sağlar ve tüm reklam türlerine göre daha az maliyetidir. Örneğin akşam geç saatlere kadar çalışan bir kişi almak istediği hizmet veya ürünü internette aramaktadır. Web sitesi ile internetteki varlığınız; bu türlü potansiyel müşterilerinin size ulaşmanızı sağlayacaktır. Yani siz ve çalışanlarınız tatilde dahi olsanız firmanızın, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımı devam edecektir.

Altyapısı, kullanım alanı, kullanım platformu iyi bir dijital pazarlama tekniği hem zaman hem de maddi kazanç sağlayacaktır. 

Sanal dünyada yerini almayan her firma, sektörünün gerisinde kalmıştır ve internet ortamındaki birçok fırsatı kaçırmıştır. İlk olarak kurumsal bir websitesine sahip olunnalıdır. Başarılı bir Web sitesinin avantajları;
*Kurumsal marka imajınıza katkı sağlayacak,
*7/24 açık olması nedeniyle firmanızın, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımı devam edecek,
*İnsanlara güven verecek.
*Coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacak,
*Yenilik ve kampanyaları müşterilerinize bildirebilecek,
*Basılı hazırlanan tanıtım araçlarını kullanmayacak ve tanıtım masraflarında ciddi maliyet düşüşü sağlayacak,
*Arama motorlarında bulunabilirlik olacağı için müşteri kazanabilecek,

Kısacası bir web sitesi; 7 / 24 müşteri kazanma potansiyeli, ekonomiklik ve pratik çözümler sunmaktadır.

Her işletme türü, günümüz internet çağında alıcıya ulaşabilmek için online varlığa ihtiyaç duyar. Bu işletmeler arasında önde olabilmek için internette  olabildiğinizin en iyisi olmalısınız! Ama malesef birçok web sitesi, işletme hedeflerini destekleyecek şekilde tasarlanmıyor.  
Araştırmalarımız; Türkiye’deki işletmelerin %40’nın web sitesinin olmadığını, web sitesi sahiplerinin %75’ inin de halihazırdaki web sitesinden istediği düzeyde faydalanamadığını gösteriyor. Bu veriler bize; Türkiye’deki işletmelerin %85’ nin; web sitesine sahip olmanın avantajlarından faydalanamadığını gösteriyor. 
 
Bu nedenle Max Antalya web tasarım & yazılım olarak; Firmanıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olmayan, web sitesi teslim edildikten sonra içerik ve arama motoru analizi yapılmayan, 3,4 günde hazırlanmış web sitelerine boşuna para vermemenizi, sizden para almak yerine, hedef kitlenize ulaşabileceğiniz, sizin ihtiyacınıza uygun (web sitesi, reklam veya sosyal ağ) sistemi sizlere önerecek tasarım ve yazılım firmaları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.  


Antalya web tasarım Maxantalya