İstanbul web tasarım

İstanbul web tasarım Web tasarım firması olarak; yapılan bir çok web site projesinin istenilen şekilde sonlamadığını ve firmaların memnuniyetsiz kaldığının farkındayız. Bu nedenle web tasarım projesine başlamadan önce firmanız, ürünleriniz ve ya hizmetleriniz hakkında sizlerle toplantı yaparak firmanız hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Sizlere paket sunmuyor firmanıza özgün web tasarımı yapıyoruz. 

Çalıştığımız firmalara en sağlıklı hizmeti verebilmek için Antalya ve çevresinde yerinde ziyaret, diğer iller ve yurt dışındaki firmalara da uzaktan bağlantılı toplantılar yapıyoruz.

Sizlerin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinliyor ve bizim de tecrübelerimiz ile sizlere fikirler sunuyoruz. 

Tüm bu görüşmeler sonunda aldğımız fikirleri somutlaştırmak için tamamen firmanıza özgün demo web tasarım yapıyoruz. Daha sonra size sunduğumuz bu demo web tasarım üzerinden web sitesine devam ediyoruz.

Web tasarımında sizlerin onayını aldıktan sonra yönetim paneli kodlamasına başlıyoruz. İçerik girişi için hazırlanan yönetim paneli tamamlandıktan sonra belli bir uyum ve düzen içerisinde web site dökümanlarınızı ekleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Panel kodlaması bittiğinde içerikler hazırlanırken de sizlere verdiğimiz adreslerden süreci takip etmenizi sağlıyoruz. 

Web tasarımı yaparken sunduğumuz hizmet kalitemizi yalnızca tasarımın başında bırakmıyoruz. Web tasarım sürecinden sonra desteğimizi kesmiyor, gerekli düzenlemeler için anlaşmamıza bağlı olarak sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yeni içerik eklenmesi, güncellemesi gibi durumlarda sizi yalnız bırakmıyoruz.  

Web sitelerini yaparken hazır sistemler, hazır temalar veya şablonlar kullanmıyoruz. Web tasarımından yönetim paneline kadar tüm kodlamaları yapıyoruz. Web sitenizin tamamını firmanıza özgü sıfırdan yapıyoruz. 

Web tasarımına uygun şekilde kodladığımız kolay yönetilebilir panelimiz ile sizlere kaliteli bir web site deneyimi sunuyoruz.

Kullanıcı deneyimi, estetik ve işlevsellik gibi öğeleri bir araya getirerek, web sitenize gelen ziyaretcilerin firmanız hakkında doğru bilgiye ulaşmasını sağlıyoruz. 

Web sitelerimizin tamamı mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi farklı cihazlar için uyumlu (responsive), kolay yönetim panelli, seo ve bir çok dile uygun alt yapı ile hazırlanmaktadır.
 
Seo (arama motoru optimazasyonu) hizmeti öncelikli olarak web sitesi kodlaması ile başlamaktadır.   Web sitenizin arama motorlarında yukarı çıkabilmesi için seo uyumlu web tasarıma sahip olması gerekmektedir. Web site eklediğiniz tüm içerikler, arama motorlarına bu teknik alt yapı ile sunulmaktadır. Bu nedenle web tasarımlarınızı kodlarken seo uyumlu olacak şekilde kodluyoruz.

 

İstanbul web site

Müşterilerinizin; internet dünyasında firmanız hakkında bilgi aldığı ilk ve önemli platform firmanızın web sitesidir. Bunun bilincinde olarak firmanızın kurumsal kimliğine uygun, firmanıza özel web tasarımları yapıyoruz. Hazır şablon veya tema kullanmıyor, firmanıza özel web tasarımları hazırlıyoruz. 

Yılların getirdği tecrübe ile bir çok web site projesi geliştirdik. Firmanızı en iyi şekilde temsil edecek, kurumsal kimliğinize uygun , kullanıcıların web sitesinde rahat ve kolay bir şekilde gezinebildiği web tasarımları yapıyoruz. 

 

İstanbul web tasarım firması 

İstanbul web tasarım firması, yurt içi yurt dışında birçok web tasarım projesi faaliyet göstermekteyiz. Çalıştığımız firmalara en sağlıklı hizmeti verebilmek için Antalya ve çevresinde yerinde ziyaret, diğer iller ve yurt dışındaki firmalara da uzaktan bağlantılı toplantılar yapıyoruz.

Web tasarım firması olarak; projenin büyüklüğüne bakmadan tüm müşterilerimize aynı özeni ve kaliteyi gösteriyoruz. 

Yukarda da belirttiğimiz gibi web tasarım projelerinin bir çoğunun müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığının farkındayız. Bu nedenle web tasarım konusunda uzmanlarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Ve biz diyoruz ki, bizi müşterilerimize sorun, nasıl işler yaptığımıza bakın.

 

İstanbul kurumsal web tasarım

İstanbul Kurumsal web tasarım, bir şirketin internet üzerinde yer alan resmi web sitesi için yapılan firmaya özel web tasarımdır. Kurumsal web tasarımı, bir şirketin imajını ve kurumsal kimliğini yansıtmak üzere tasarlanır. Aynı zamanda, kurumsal web siteleri, genellikle, güncel ve yararlı bilgi içerirler. Örneğin, ürün ve hizmetler, kurumsal bilgiler, iletişim bilgileri, işletmenin tarihi veya çalışanların profilleri gibi.

Kurumsal web tasarımı, genellikle profesyonel ve kaliteli bir görünüm sergiler. Ayrıca, kurumsal web siteleri, genellikle, kullanıcı dostudur ve kolayca navigasyon sağlar. Bu, ziyaretçilerin web sitesinde aradıkları bilgiyi kolayca bulmalarını sağlar.

Kurumsal web tasarımı, genellikle, bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Bu ekip, web tasarımcıları, web geliştiricileri, grafik tasarımcıları ve SEO uzmanları gibi farklı profesyonelleri içerebilir.

Kurumsal web tasarımı, genellikle, yüksek maliyetli olabilir. Ancak, kurumsal web siteleri, genellikle, yüksek trafik ve düşük bounce oranları gibi avantajlar sağlar.

 

İstanbul web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatları, birçok faktöre göre belirlenir. Aşağıdakiler, web tasarım fiyatlarını etkileyen temel faktörlerdir:

Proje boyutu: web sitesi projesinin boyutu, tasarım ve geliştirme süresini etkileyerek fiyatı etkiler. Küçük bir kişisel blog için fiyat, kurumsal web sitesi için fiyat ile bir olamayacaktır.

Tasarım özellikleri: Özel tasarım özellikleri, örneğin; animasyon, özel eklentiler, özel formlar gibi, fiyatı etkileyebilir. 

Firma seviyesi: Web tasarım firmalarının seviyesi, fiyatı etkileyebilir. Örneğin, deneyimli ve profesyonel bir firma, daha yüksek fiyatlar talep edebilir.

Ek hizmetler: Web tasarım hizmetleri dışında, ek hizmetler de sunulabilir, örneğin; SEO, e-posta pazarlama, sosyal medya pazarlama gibi. Bu hizmetler de fiyatı etkileyebilir.

Lokasyon: Web tasarım fiyatları, bölgesel olarak da farklılık gösterebilir.

İstanbul web tasarım - İstanbul firma web tasarımı - İstanbul web sitesi