Kurumsal Web Tasarım - Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım - Kurumsal Site Tasarımı Kurumsal web tasarım ;  hazır web site tasarımlarında farklı olarak, firmanızın kimliğinize göre tasarlanan web tasarımlarıdır. Kurumsal web tasarımlarında asıl maç firmanınıza özel tasarıma sahip olmasıdır. 

Kurumsal web tasarımları firmanızın kimliğine göre tasarlandığından dolayı özgün, firmanıza özel ve benzeri olmayacaktır. Bu nedenle web sitenizi ziyaret eden kullanıclar firmanız hakkında doğru bilgiye ulaşırken, akılda kalıcılık sağlanacak, marka değeriniz artacaktır.

Maxantalya web tasarım olarak ; web sitelerini tasarlarken en önem verdiğimiz konu firmanıza özgün web tasarımı yapmaktır. Firmanıza özgün, marka değerinizi yükseltecek, akılda kalıcılığı arttıracak, sunduğunuz ürün veya hizmetleri web site ziyaretçilerine en iyi şekilde aktaracak web tasarımını yapmak hedefimizdir. 

Bu nedenle web site projesine başlamadan önce firmanızı ve sizleri tanımak amacı ile firmanızda yüz yüze görüşme yapmaktayız. Birlikte firmanızın ve bulunduğunuz sektörün analizini yapmaktayız. Daha sonra verdiğiniz bilgiler ile kendi hayal gücümüz ve tectübelerimiz ile demo web tasarımı yapmaktayız.


Demo web tasarımı yaptıktan sonra sizlerle tekradan bir araya gelerek bu web tasarım
 revize etmekde varsa güncellemeleri yapmaktayız. Web tasarıma onay verdiğinizde sizlerin de daha rahat kullanması amacı ile yine size özel yönetim paneli kodlamasını yapmaktayız.

Panelimiz bittikten sonra web site içeriklerini isterseniz sizlerle birlikte, isterseniz biz web sitesine eklemekteyiz. Web siteniz yayına hazır olduğunda sizin domaininiz altında yayına açılmaktadır. 

Tamamladığınız bir kurumsal web site projelerinde hazır alt yapı kullanmaktayız. Tüm web tasarım ve web yazılımlar sizin için, size özel olarak yapılmaktadır.

Antalya web tasarım - Maxantalya