SEO

SEO SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Google, yandex gibi arama motorlarında yükselmek için yapılan çalışma süreçlerinin tamamınına denmektedir.

Maxantalya olarak, web sitenizin arama motoru optimizasyon hizmetini, Google, Yandex, Bing arama motorlarına yönelik yapmaktayız. Web sitenizi, belirli anahtar kelimelerinde, ilk sayfaya getirmek için çalışmalar yapıyoruz.

Her geçen gün yeni bir web sitesinin açılması ve diğer firmaların yaptığı seo çalışmaları nedeniyle, bu sitelerin arama motorlarında sizin sitenizin önüne geçme ihtimali oluşur. Ayrıca Google, yandex gibi arama motorlarının güncellenen algoritması, sitenizin güncelleğini yitirmesi gibi sebepler de arama motorlarındaki sıranızın düşmesine neden olabilir.  

SEO çalışmaları arama motorlarının web sitenize güvenmesi ile başlayan bir süreçtir.

Maxantalya olarak web sitenizi sadece tasarımsal olarak kaliteli yapmıyor. Arka plandaki yazılımlarımızı da seo optimizasyonuna uygun şekilde kodluyoruz.  

Çünkü amacımız sadece göze hoş gelen bir web sayfası yapmak değil, firmanıza uygun, müşterilerinize ulaşabileceğiniz, işinize katkı sağlayan bir web tasarım projesi yapmak…